Sodelavke/sodelavci - MitarbeiterInnen
MLADINSKI DOM - JUGENDHEIM
Uprava - Verwaltung
Blajs
Jože

ravnatelj
Direktor

tel.:
0043(0)463-35651/10
E-Mail: j.blajs@mladinskidom.at

Nadrag-Blajs
Gerlinde
tajnica
Sekretärin

tel.:
0043(0)463-35651
E-Mail: g.nadrag@mladinskidom.at
Ogris
Anita
tajnica
Sekretärin

tel.:
0043(0)463-35651
E-Mail: a.ogris@mladinskidom.at
Vzgojiteljski kolegij - Erzieherkollegium
1. skupina/Gruppe, učilnica/Studierraum 322

tel./Tel.:
0043(0)463-35651/12

el. pošta/E-Mail: a.slivniker@mladinskidom.at

Slivniker
Aljoša
2. skupina/Gruppe, učilnica/Studierraum 222

tel./Tel.:
0043(0)463-35651/12

el. pošta/E-Mail:
p.pusnik@mladinskidom.at

Pušnik
Peter
3. skupina/Gruppe, učilnica/Studierraum 220

tel./Tel.:
0043(0)463-35651/12

el. pošta/E-Mail:
v.srebotnik@mladinskidom.at

Zabukovšek Srebotnik
Vesna
4. skupina/Gruppe, učilnica/Studierraum 320

tel./Tel.:
0043(0)463-35651/12

el. pošta/E-Mail:
a.lunder@mladinskidom.at

Lunder
Ana

5. skupina/Gruppe, učilnica/Studierraum 122

 

popoldansko varstvo
Nachmittagsbetreung

tel.:
0043(0)463-35651/12

el. pošta/E-Mail:
g.trokic@mladinskidom.at

 

 

Trokić
Gordana

Kuhinjsko osebje - Küchenpersonal

Adlaßnig
Marjan
vodja kuhinje
Küchenchef

tel.:
0043(0)463-35651/13
Piskernik
Martina
kuharska pomočnica
Küchengehilfin

tel.:
0043(0)463-35651/13

Tadijanović
Jela
kuharska pomočnica
Küchengehilfin

tel.:
0043(0)463-35651/13
Tehnično osebje - Technisches Personal
hišnik
Haustechniker
Lausegger
Ignaz
snažilka in kuharica/ Raumpflegerin/Köchin

Antonič
Dragica

snažilka
Raumpflegerin
Antunović
Ivanka
snažilka
Raumpflegerin
Marinković
Dragica