REZERVACIJA TELOVADNICE IN ODRA - TURNSAAL- UND BÜHNENRESERVIERUNGEN
TRENINGI, TEKME, PRIREDITVE, DOGOVORI, DRUGO  - TRAININGE, SPIELE, VERANSTALTUNGEN, VEREINBARUNGEN, ANDERES
        1    
12.teden/Woche (20.03.2017 - 26.03.2017) 1    
Dan datum čas Moštvo-ustanova dejavnost Dodatne informacije  Pripombe - pripisi 
Tag Datum Zeit Mannschaft-Institution Tätigkeit Zusätzliche Informationen Anmerkungen - Änderungen
Pon/Mon 20.03.2017 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 21.03.2017 10.45-12.15 Montessori Harbach/Primaria Turnunterricht/telovadba    
14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
17.30-19.00 Sele-stari rekreacija/Rekreation    
19.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 22.03.2017 8.45-10.45 Montessori Harbach/Sekundaria telovadba/Turnunterricht    
14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
19.00 Mladinski dom turnir v namiznem tenisu/Tischtennisturnier    
Čet/Don 23.03.2017 08.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung ob lepem vremenu: gibanje v gozdu/bei Schönwetter: Bewegung im Wald
13.00-16.00 Varstvo "ABCČ" kreativna delavnica/Kreativworkshop na odru/auf der Bühne  
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Pet/Fre 24.03.2017 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
17.00-20.30 Hudl-Kunčič L. Izobraževanje-vrtci/Ausbildung-KiGa v vrtcu/im Kindergarten  
Ned/Son 26.03.2017 17.00-18.30 PS-TG "Hilla" ples-Tanz (na odru-auf der Bühne)    
             
        1    
13.teden/Woche (27.03.2017 - 02.04.2017) 1    
Dan datum čas Moštvo-ustanova dejavnost Dodatne informacije  Pripombe - pripisi 
Tag Datum Zeit Mannschaft-Institution Tätigkeit Zusätzliche Informationen Anmerkungen - Änderungen
Pon/Mon 27.03.2017 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 28.03.2017 10.45-12.15 Montessori Harbach/Primaria Turnunterricht/telovadba    
14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
19.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 29.03.2017 8.45-10.45 Montessori Harbach/Sekundaria telovadba/Turnunterricht    
14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
17.00-18.00 SAK POD13 trening/Training (6 ???)    
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Čet/Don 30.03.2017 08.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung ob lepem vremenu: gibanje v gozdu/bei Schönwetter: Bewegung im Wald
13.00-16.00 Varstvo "ABCČ" kreativna delavnica/Kreativworkshop na odru/auf der Bühne  
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Pet/Fre 31.03.2017 09:00-10:45 Vrtec "Sonce" telovadba/Turnen (2) (ASKÖ)    
14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
Sob/Sam 01.04.2017 16:00 KOŠ-ženske/Damen Tekma/Spiel Extraliga    
        1    
14.teden/Woche (03.04.2017 - 09.04.2017) 1    
Dan datum čas Moštvo-ustanova dejavnost Dodatne informacije  Pripombe - pripisi 
Tag Datum Zeit Mannschaft-Institution Tätigkeit Zusätzliche Informationen Anmerkungen - Änderungen
Pon/Mon 03.04.2017 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 04.04.2017 10.45-12.15 Montessori Harbach/Primaria Turnunterricht/telovadba    
14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
19.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 05.04.2017 8.45-10.45 Montessori Harbach/Sekundaria telovadba/Turnunterricht    
14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
17.00-18.00 SAK POD13 trening/Training (6 ???)    
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Čet/Don 06.04.2017 08.00-12.00 Vrtec "Sonce" Iskanje gnezdecev/Osternestersuche ob lepem vremenu: v parku/bei Schönwetter:im Park
13.00-16.00 Varstvo "ABCČ" kreativna delavnica/Kreativworkshop na odru/auf der Bühne  
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Pet/Fre 07.04.2017 9.00-10.45 Vrtec "Sonce" telovadba/Turnen (3) (ASKÖ)    
14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
        1    
15. teden/Woche (09.04.2017 - 17.04.2017) - VELIKONOČNE POČITNICE/OSTERFERIEN  
Dan datum čas Moštvo-ustanova dejavnost Dodatne informacije  Pripombe - pripisi 
Tag Datum Zeit Mannschaft-Institution Tätigkeit Zusätzliche Informationen Anmerkungen - Änderungen
             
             
POZNEJE - SPÄTER (PREDREZERVACIJE DO KONCA ŠOLSKEGA LETA - VORRESERVIERUNGEN BIS ZUM ENDE DES LAUFENDEN SCHUHLJAHRES) 1
Dan datum čas Moštvo-ustanova dejavnost Dodatne informacije  Pripombe - pripisi 
Tag Datum Zeit Mannschaft-Institution Tätigkeit Zusätzliche Informationen Anmerkungen - Änderungen
Čet/Don 20.04.2017 07.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung    
Pet/Fre 21.04.2017 9.00-10.45 Vrtec "Sonce" telovadba/Turnen (4) (ASKÖ)    
Ned/Son 23.04.2017 17.00-18.30 PS-TG "Hilla" ples-Tanz (na odru-auf der Bühne)    
Sob/Sam 22.04.2017 09.00-17.00 Hudl-Kunčič L. Izobraževanje-vrtci/Ausbildung-KiGa    
Čet/Don 27.04.2017 07.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung    
Pet/Fre 28.04.2017 9.00-10.45 Vrtec "Sonce" telovadba/Turnen (5) (ASKÖ)    
Čet/Don 04.05.2017 07.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung    
Pet/Fre 05.05.2017 08.00-12.30 Vrtec "Sonce" 8.00-11.00 Predstavitev/Vorstellung, 11.00-12.30 v/in 120 in/und 122 zaključni pogovori/Abschlussgespräche
Čet/Don 11.05.2017 07.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung    
Pet/Fre 12.05.2017 9.00-10.45 Vrtec "Sonce" telovadba/Turnen (6) (ASKÖ)    
Čet/Don 18.05.2017 07.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung    
Pet/Fre 19.05.2017 9.00-10.45 Vrtec "Sonce" telovadba/Turnen (7) (ASKÖ)    
Čet/Don 01.06.2017 07.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung    
Čet/Don 08.06.2017 08.00-12.00 Knjižnica/Studienbibliothek Bralna značka/Leseabzeichen    
Pet/Fre 09.06.2017 14.00-17.00 Varstvo ABCČ Očetov dan/Vatertag    
Sre/Mit 14.06.2017 14.00-19.0 KOŠ Košev Piknik/KOŠ's Picknick Zaključna prireditev/Saisonabschlussveranstaltung
Čet/Don 22.06.2017 07.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung    
Tor/Die 27.06.2017 15.30 Glasbena šola - odd. Mladinski dom 1. zaključni koncert    
Tor/Die 27.06.2017 17.00 Glasbena šola - odd. Mladinski dom 2. zaključni koncert    
Sre/Mit 28.06.2017 15.30 Glasbena šola - odd. Mladinski dom 3. zaključni koncert    
Sre/Mit 28.06.2017 17.00 Glasbena šola - odd. Mladinski dom 4. zaključni koncert    
Čet/Don 29.06.2017 07.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung    
Pet/Fre 07.07.2017 07.00-12.00 Vrtec "Sonce" Zaključni teater/Abschlusstheater    
Čet/Don 13.07.2017 07.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung    
Čet/Don 20.07.2017 07.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung    
Čet/Don 27.07.2017 07.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung    
             
             
PREDREZERVACIJE ZA ŠOLSKO LETO 2017/2018 - VORRESERVIERUNGEN FÜR DAS SCHULJAHR   2017/2018 1
Dan datum čas Moštvo-ustanova dejavnost Dodatne informacije  Pripombe - pripisi 
Tag Datum Zeit Mannschaft-Institution Tätigkeit Zusätzliche Informationen Anmerkungen - Änderungen
Tor/Die   08:00-12:15 Montessori Harbach/Primaria telovadba/Turnunterricht jeden Dienstag/vsak torek  
Sre/Mit   08:00-12:15 Montessori Harbach/Sekundaria telovadba/Turnunterricht jeden Mittwoch/vsako sredo  
             
             
             
             
        1    
JE ŽE BILO ... ES WAR SCHON... polna    
Dan datum čas Moštvo-ustanova dejavnost Dodatne informacije  Pripombe - pripisi 
Tag Datum Zeit Mannschaft-Institution Tätigkeit Zusätzliche Informationen Anmerkungen - Änderungen
35.teden/Woche (29.08.2016 - 04.09.2016) 1    
Pon/Mon 29.08.2016 9.00 KOŠ NARAŠČAJ - KOŠ NACHWUCHS Pričetek 12. košarkarskega tabora  - Beginn des 12. Baskeballcamps  
Tor/Die 30.08.2016 8.00-18.00 KOŠ NARAŠČAJ - KOŠ NACHWUCHS 12. Košarkarski tabor KOŠ/KRONA    
Sre/Mit 31.08.2016 8.00-18.00 KOŠ NARAŠČAJ - KOŠ NACHWUCHS 12. Košarkarski tabor KOŠ/KRONA
Čet/Don 01.09.2016 8.00-18.00 KOŠ NARAŠČAJ - KOŠ NACHWUCHS 12. Košarkarski tabor KOŠ/KRONA    
Pet/Fre 02.09.2016 8.00-12.00 KOŠ NARAŠČAJ - KOŠ NACHWUCHS 12. Košarkarski tabor KOŠ/KRONA
36.teden/Woche (05.09.2016 - 11.09.2016) 1    
Pon/Mon 05.09.2016 17:00-18:30 KOŠ ženske/Frauen trening/Training    
    18:30-20:00 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Sre/Mit 07.09.2016 17:00-18:30 KOŠ ženske/Frauen trening/Training    
    18:30-20:00 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Čet/Don 08.09.2016 17:00-18:30 KOŠ ženske/Frauen trening/Training    
37.teden/Woche (12.09.2016 - 18.09.2016) 1    
Pon/Mon 12.09.2016 14:00 Mladinski dom Družabni popoldan/Geselliger Nachtmittag
    19:00 Mladinski dom Igre ob večeru/Spiele am Abend
Tor/Die 13.09.2016 17:00 - 18:00 Mladinski dom Informacijski sestanek/Informationssitzung    
    18:00-20:00 KOŠ - dekleta trening/Training    
Sre/Mit 14.09.2016 17.00-18.30 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
Pet/Fre 16.09.2016 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
38.teden/Woche (19.09.2016 - 25.09.2016) 1    
Pon/Mon 19.09.2016 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 20.09.2016 14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
Sre/Mit 21.09.2016 14.30-16.00 KOŠ-pod 14 & 16/U14 & 16 trening/Training    
Čet/Don 22.09.2016 19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren (oz. tekme U19) trening/Training    
Pet/Fre 23.09.2016 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
14.00-16.00 Ženska selekcija kor. košarkaric  trening/Training    
Ned/Son 25.09.2016 10.00-11.00 FS Grubor trening/Training    
39.teden/Woche (26.09.2016 - 02.10.2016) 1    
Pon/Mon 26.09.2016 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 27.09.2016 14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
20.00-22.00 Vrtec "Sonce" Priprava telovadnice za vrtec    
Sre/Mit 28.09.2016 07:00-11:30 Vrtec "Sonce" "Motopedagoška enota"    
    14.30-16.00 KOŠ-pod 14 & 16/U14 & 16 trening/Training    
Čet/Don 22.09.2016 19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren (oz. tekme U19) trening/Training    
Pet/Fre 30.09.2016 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
Sob/Sam 01.10.2016 09.00-10.00 FS Grubor trening/Training    
Ned/Son 02.10.2016 09.00-10.00 FS Grubor trening/Training    
40.teden/Woche (03.10.2016 - 09.10.2016) 1    
Pon/Mon 03.10.2016 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
20.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Tor/Die 04.10.2016 14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
18.00-19.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
19:30-21:30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 05.10.2016 10:00 Vrtec "Sonce" Gledališka predstava/Theateraufführung: „Potovanje na začetek sveta“ (gostuje: Srednja vzgojiteljska šola iz Ljubljane).
10:45 Varstvo "ABCČ" Gledališka predstava/Theateraufführung: „Potovanje na začetek sveta“ (gostuje: Srednja vzgojiteljska šola iz Ljubljane).
14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
18.30-20.00 KOŠ-ženske/Damen Tekma/Spiel    
20.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Čet/Don 06.10.2016 08.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung    
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...  
Pet/Fre 07.10.2016 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
19.00-21.00 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
Sob/Sam 08.10.2016 09.00-10.00 FS Grubor trening/Training    
Ned/Son 09.10.2016 09.00-10.00 FS Grubor trening/Training    
41.teden/Woche (10.10.2016 - 16.10.2016) 1    
Pon/Mon 10.10.2016 19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training deželni praznik/Landesfeiertag  
Tor/Die 11.10.2016 14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
18.00-19.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
19.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 12.10.2016 08.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung    
14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
19.00-21.30 Mladinski dom badminton turnir/Badmintonturnier    
Čet/Don 13.10.2016 08.00-12.00 2C ZGS in OŠ Celje predstavitev doma in gledališke delavnice (na odru, v telovadnici in v sejni sobi)  
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...  
Pet/Fre 14.10.2016 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
18.00-19.30 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
Sob/Sam 15.10.2016 09.00-11.00 FS Grubor trening/Training    
Ned/Son 16.10.2016 09.00-11.00 FS Grubor trening/Training    
42.teden/Woche (17.10.2016 - 23.10.2016) 1    
Pon/Mon 17.10.2016 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 18.10.2016 14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
18.00-19.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
19.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 19.10.2016 8.45-10.45 Montessorie Harbach telovadba/Turnunterricht    
14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
19.00-21.30 Mladinski dom namiznoteniški turnir/Tischtenisturnier    
Čet/Don 20.10.2016 08.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung  
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...  
Pet/Fre 21.10.2016 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
Sob/Sam 22.10.2016 09.00-10.00 FS Grubor trening/Training    
Ned/Son 23.10.2016 09.00-10.00 FS Grubor trening/Training    
43.teden/Woche (24.10.2016 - 30.10.2016) 1    
Pon/Mon 24.10.2016 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 25.10.2016 14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
18.00-19.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
19.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 26.10.2016 15.00-16.00 Mladinski dom družabne igre.../Gesellschaftsspiele... državni praznik/Nationalfeiertag  
Čet/Don 27.10.2016 07.00-11.30 Vrtec "Sonce" "Motopedagoška enota"    
13.00-16.00 Varstvo "ABCČ" kreativna delavnica/Kreativworshop na odru/auf der Bühne  
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Pet/Fre 28.10.2016 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.00 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
Sob/Sam 29.10.2016 09.00-11.00 FS Grubor trening/Training    
    11:30-13.00 Koš-dekleta/WU16 prijateljska tekma/Freundschaftsspiel    
Ned/Son 30.10.2016 09.00-11.00 FS Grubor trening/Training    
44.teden/Woche (31.10.2016 - 06.11.2016) 1    
Pon/Mon 31.10.2016 19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training pouka prosti dan/unterrichtsfreier Tag  
Tor/Die 01.11.2016       praznik/Feiertag  
Sre/Mit 02.11.2016 17.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele... pouka prosti dan/unterrichtsfreier Tag
Čet/Don 03.11.2016 9.30 in 10.30 LŠ 24 in ZGS Gledališka predstava/Theateraufführung: „Pravi junak“ (gostuje: mladinska skupina SPD Dobrač).
13.00-16.00 Varstvo "ABCČ" kreativna delavnica/Kreativworkshop na odru/auf der Bühne  
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Pet/Fre 04.11.2016 07.00-11.30 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung ob lepem vremenu: gibanje v gozdu/bei Schönwetter: Bewegung im Wald
14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
Sob/Sam 05.11.2016 09.00-10.00 FS Grubor trening/Training    
Ned/Son 06.11.2016 09.00-10.00 FS Grubor trening/Training    
45.teden/Woche (07.11.2016 - 13.11.2016) 1    
Pon/Mon 07.11.2016 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 08.11.2016 10.45-12.15 Montessori Harbach Turnunterricht/telovadba    
14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training   odpadlo
17.30-19.00 Sele-stari rekreacija/Rekreation    
19.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 09.11.2016 8.45-10.45 Montessori Harbach Turnunterricht/telovadba   odpadlo
14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Čet/Don 10.11.2016 08.00-12.00 Vrtec "Sonce" generalka    
13.00-16.00 Varstvo "ABCČ" generalka za jubilejno prireditev    
17.00 Vrtec "Sonce" Praznovanje lučk (ob slabem vremenu v telovadnici/Lichterfest (bei Schlechtwetter im Turnsaal)    
19.00 KOŠ-pod19/U19 tekma/Spiel KOŠ : BBC (MU19)  
Pet/Fre 11.11.2016 08.00-15.00 Varstvo "ABCČ" priprava telovadnice za varstvo/Vorbereitungsarbeiten  
15.00-21.00 Varstvo "ABCČ" jubilejni jesenski praznik/Herbstfest zum Jubiläum  
Sob/Sam 12.11.2016 09.00-11.00 FS Grubor trening/Training    
Ned/Son 13.11.2016 09.00-11.00 FS Grubor trening/Training    
46.teden/Woche (14.11.2016 - 20.11.2016) 1    
Pon/Mon 14.11.2016 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 15.11.2016 10.45-12.15 Montessori Harbach Turnunterricht/telovadba    
14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
17.30-19.00 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
    19.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 16.11.2016 8.45-10.45 Montessori Harbach Turnunterricht/telovadba    
14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Čet/Don 17.11.2016 08.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung ob lepem vremenu: gibanje v gozdu/bei Schönwetter: Bewegung im Wald
13.00-16.00 Varstvo "ABCČ" kreativna delavnica/Kreativworkshop na odru/auf der Bühne  
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...  
Pet/Fre 18.11.2016 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
Sob/Sam 19.11.2016 09.00-10.00 FS Grubor trening/Training    
Ned/Son 20.11.2016 09.00-10.00 FS Grubor trening/Training    
  19.30-21.30 PS-TG "Hilla" ples-Tanz (na odru-auf der Bühne)    
47.teden/Woche (21.11.2016 - 27.11.2016) 1    
Pon/Mon 21.11.2016 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 22.11.2016 14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
17.30-19.00 Sele-stari rekreacija/Rekreation    
19.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 23.11.2016 14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Čet/Don 24.11.2016 08.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung ob lepem vremenu: gibanje v gozdu/bei Schönwetter: Bewegung im Wald
13.00-16.00 Varstvo "ABCČ" kreativna delavnica/Kreativworkshop na odru/auf der Bühne  
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...  
Pet/Fre 25.11.2016 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
Ned/Son 27.11.2016 17.00-19.00 PS-TG "Hilla" ples-Tanz (na odru-auf der Bühne)    
48.teden/Woche (28.11.2016 - 04.12.2016) 1    
Pon/Mon 28.11.2016 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
    19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 29.11.2016 10.45-12.15 Montessori Harbach Turnunterricht/telovadba    
14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
17.30-19.00 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
19.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 30.11.2016 od/ab14.00 Vrtec "Sonce" Družinski praznik/Familiennachmittag rez. do 1.12.2016 do 12.oo ure!/reserviert bis 1.12.2016 bis 12.00!
Čet/Don 01.12.2016 08.00-12.00 Vrtec "Sonce" "Motopedagoška enota"  
13.00-16.00 Varstvo "ABCČ" kreativna delavnica/Kreativworkshop na odru/auf der Bühne  
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...  
Pet/Fre 02.12.2016 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
Sob/Sam 03.12.2016 09.00-11.00 FS Grubor trening/Training    
Ned/Son 04.12.2016 09.00-11.00 FS Grubor trening/Training    
17.00-19.00 PS-TG "Hilla" ples-Tanz (na odru-auf der Bühne)    
49.teden/Woche (05.12.2016 - 11.12.2016) 1    
Pon/Mon 05.12.2016 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 06.12.2016 10.45-12.15 Montessori Harbach Turnunterricht/telovadba    
14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
17.30-19.00 Sele-stari rekreacija/Rekreation    
19.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 07.12.2016 8.45-10.45 Montessori Harbach Turnunterricht/telovadba    
14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
17.30-19.00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
Čet/Don 08.12.2016 15.00-16.30 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
Pet/Fre 09.12.2016 17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
Sob/Sam 10.12.2016 09.00-11.00 FS Grubor trening/Training    
Ned/Son 11.12.2016 09.00-11.00 FS Grubor trening/Training    
17.00-19.00 PS-TG "Hilla" ples-Tanz (na odru-auf der Bühne)    
50.teden/Woche (12.12.2016 - 18.12.2016)    
Pon/Mon 12.12.2016 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 13.12.2016 10.45-12.15 Montessori Harbach Turnunterricht/telovadba odpalo/entfallen  
14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
17.30-19.00 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
19.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 14.12.2016 8.45-10.45 Montessori Harbach Turnunterricht/telovadba    
14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Čet/Don 15.12.2016 08.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung ob lepem vremenu: gibanje v gozdu/bei Schönwetter: Bewegung im Wald
13.00-16.00 Varstvo "ABCČ" kreativna delavnica/Kreativworkshop na odru/auf der Bühne  
19.00 KOŠ-pod 19/MU19 tekma/Spiel KOŠ:RAV (MU19)  
Pet/Fre 16.12.2016 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen tekma/Spiel    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
Sob/Sam 17.12.2016 09.00-11.00 FS Grubor trening/Training    
Ned/Son 18.12.2016 09.00-11.00 FS Grubor trening/Training    
51.teden/Woche (19.12.2016 - 25.12.2016)    
Pon/Mon 19.12.2016 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 20.12.2016 10.45-12.15 Montessori Harbach Turnunterricht/telovadba   odpade/entfällt
14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
17.30-19.00 Sele-stari rekreacija/Rekreation    
19.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 21.12.2016 8.45-10.45 Montessori Harbach Turnunterricht/telovadba    
14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Čet/Don 22.12.2016 07:00-11:30 Vrtec "Sonce" "Motopedagoška enota"    
13.00-17.00 Varstvo "ABCČ" kreativna delavnica/Kreativworkshop na odru/auf der Bühne  
Pet/Fre 23.12.2016 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
52. in 1. teden/Woche (26.12.2016 - 08.01.2017) - BOŽIČNE POČITNICE/WEIHNACHTSFERIEN    
Pet/Fre 30.12.2016 14.00-15.30 KOŠ-pod 14 in pod 16/U14 u. U16 trening/Training    
Tor/Die 03.01.2017 17.00-19.00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
    19.00-21.00 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Pet/Fre 06.01.2016 17.30-19.00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
    19.00-21.00 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
2.teden/Woche (09.01.2017 - 15.01.2017)    
Pon/Mon 09.01.2017 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 10.01.2017 10.45-12.15 Montessori Harbach Turnunterricht/telovadba    
14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
17.30-19.00 Sele-stari rekreacija/Rekreation    
19.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 11.01.2016 8.45-10.45 Montessori Harbach Turnunterricht/telovadba    
14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Čet/Don 12.01.2017 08.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung ob lepem vremenu: gibanje v gozdu/bei Schönwetter: Bewegung im Wald
13.00-16.00 Varstvo "ABCČ" kreativna delavnica/Kreativworkshop na odru/auf der Bühne  
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele... z izjemo nap. tekem KOŠa/mit Ausnahme der angesagten Spieltermine
19.00-20.30 KOŠ-tekme U19   točne termine bodo sporočili/genaue Termine werden bekanntgegeben
Pet/Fre 13.01.2017 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
Ned/Son 15.01.2017 17.00-19.00 PS-TG "Hilla" ples-Tanz (na odru-auf der Bühne)    
3.teden/Woche (16.01.2017 - 22.01.2017)    
Pon/Mon 16.01.2017 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 17.01.2017 14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
    17.30-19.00 Sele-stari rekreacija/Rekreation    
    19.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 18.01.2017 14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
    18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Čet/Don 19.01.2017 08.00-12.00 Vrtec "Sonce" rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele... ob lepem vremenu: gibanje v gozdu/bei Schönwetter: Bewegung im Wald
13.00-16.00 Varstvo "ABCČ" kreativna delavnica/Kreativworkshop na odru/auf der Bühne  
18.30-21.30 Mladinski dom   z izjemo nap. tekem KOŠa/mit Ausnahme der angesagten Spieltermine
    19.00-20.30 KOŠ-tekme U19   točne termine bodo sporočili/genaue Termine werden bekanntgegeben
Pet/Fre 20.01.2017 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:00-18:30 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
Ned/Son 22.01.2017 13.00-14.30 "Leteći medvedići rekreacija/Rekreation    
  17.00-19.00 PS-TG "Hilla" ples-Tanz (na odru-auf der Bühne)    
4.teden/Woche (23.01.2017 - 29.01.2017)    
Pon/Mon 23.01.2017 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 24.01.2017 10.45-12.15 Montessori Harbach/Primaria Turnunterricht/telovadba    
14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
17.30-19.00 Sele-stari rekreacija/Rekreation    
19.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 25.01.2017 8.45-10.45 Montessori Harbach/Sekundaria Turnunterricht/telovadba    
14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Čet/Don 26.01.2017 08.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung ob lepem vremenu: gibanje v gozdu/bei Schönwetter: Bewegung im Wald
13.00-16.00 Varstvo "ABCČ" kreativna delavnica/Kreativworkshop na odru/auf der Bühne  
19.00 Mladinski dom turnir v namiznem tenisu/Tischtennisturnier  
Pet/Fre 27.01.2017 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
Ned/Son 29.01.2017 13.00-14.30 "Leteći medvedići rekreacija/Rekreation    
    17.00-19.00 PS-TG "Hilla" ples-Tanz (na odru-auf der Bühne)    
5.teden/Woche (30.01.2017 - 05.02.2017)    
Pon/Mon 30.01.2017 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
    19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 31.01.2017 10.45-12.15 Montessori Harbach/Primaria Turnunterricht/telovadba    
15.00-18.30 Glasbena šola - odd. Mladinski dom koncerti Glasbene šole/Konzerte der Musikschule  
19.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 01.02.2017 8.45-10.45 Montessori Harbach/Sekundaria Turnunterricht/telovadba    
15.00-18.30 Glasbena šola - odd. Mladinski dom koncerti Glasbene šole/Konzerte der Musikschule  
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Čet/Don 02.02.2017 07:00-11:30 Vrtec "Sonce" "Motopedagoška enota"    
13.00-16.00 Varstvo "ABCČ" kreativna delavnica/Kreativworkshop na odru/auf der Bühne  
19.00-20.30 KOŠ U19 : WÖP U19 Tekma/Spiel Nr. 100  
Pet/Fre 03.02.2017 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
Ned/Son 05.02.2017 13.00-14.30 "Leteći medvedići rekreacija/Rekreation    
    17.00-19.00 PS-TG "Hilla" ples-Tanz (na odru-auf der Bühne)    
6.teden/Woche (06.02.2017 - 12.02.2017)    
Pon/Mon 06.02.2017 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 07.02.2017 10.45-12.15 Montessori Harbach/Primaria Turnunterricht/telovadba    
14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
17.30-19.00 Sele-stari rekreacija/Rekreation    
19.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 08.02.2017 8.45-10.45 Montessori Harbach/Sekundaria telovadba/Turnunterricht    
14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
17.00-18.00 SAK POD13 trening/Training (1)    
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Čet/Don 09.02.2017 08.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung ob lepem vremenu: gibanje v gozdu/bei Schönwetter: Bewegung im Wald
13.00-16.00 Varstvo "ABCČ" kreativna delavnica/Kreativworkshop na odru/auf der Bühne  
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele... z izjemo nap. tekem KOŠa/mit Ausnahme der angesagten Spieltermine
Pet/Fre 10.02.2017 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
Ned/Son 12.02.2017 13.00-14.30 "Leteći medvedići rekreacija/Rekreation    
             
7. teden/Woche (13.02.2017 - 19.02.2017) - SEMESTRALNE POČITNICE/SEMESTERFERIEN    
Pon/Mon 13.02.2017 19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 14.02.2017 14:30-16.00 WU16 trening/Training    
Sre/Mit 15.02.2017 16.00-17.30 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
17.30-18.30 SAK POD13 trening/Training (2)    
Čet/Mit 16.02.2017 07.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung  
Pet/Fre 17.02.2017 15.30-17.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
17:30-19.00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
Sob/Sam 18.02.2017 11:30-14:00 Koš-dekleta/WU16 prij. tekma/Freundschaftsspiel    
Ned/Son 19.02.2017 13.00-14.30 "Leteći medvedići rekreacija/Rekreation    
8.teden/Woche (20.02.2017 - 26.02.2017)    
Pon/Mon 20.02.2017 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 21.02.2017 10.45-12.15 Montessori Harbach/Primaria Turnunterricht/telovadba    
14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
17.30-19.00 Sele-stari rekreacija/Rekreation    
19.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 22.02.2017 8.45-10.45 Montessori Harbach/Sekundaria telovadba/Turnunterricht    
14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
17.00-18.00 SAK POD13 trening/Training (3)    
19.00 Mladinski dom na odru/auf der Bühne INFORMACIJSKI SESTANEK/INFORMATIONSABEND  
Čet/Don 23.02.2017 08.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung ob lepem vremenu: gibanje v gozdu/bei Schönwetter: Bewegung im Wald
13.00-16.00 Varstvo "ABCČ" kreativna delavnica/Kreativworkshop na odru/auf der Bühne  
19.00-20.20 KOŠ U16 tekma/Spiel KOŠ MU16:BBC
Pet/Fre 24.02.2017 08.00-12.00 Amina M. pevske vaje/Gesangsprobe    
14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
Sob/Sam 25.02.2017 09.00-17.00 Hudl-Kunčič L. Izobraževanje-vrtci/Ausbildung-KiGa    
Ned/Son 26.02.2017 13.00-14.30 "Leteći medvedići rekreacija/Rekreation    
9.teden/Woche (27.02.2017 - 05.03.2017)    
Pon/Mon 27.02.2017 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 28.02.2017 od/ab 10.30 Mladinskidom/Varstvo prosto za igro/Freies Spielen    
od/ab 14.00 Mladinski dom Pust v telovadnici/Fasching im Turnsaal    
Sre/Mit 01.03.2017 8.45-10.45 Montessori Harbach/Sekundaria telovadba/Turnunterricht    
14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
17.00-18.00 SAK POD13 trening/Training (4)    
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Čet/Don 02.03.2017 08.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung ob lepem vremenu: gibanje v gozdu/bei Schönwetter: Bewegung im Wald
13.00-16.00 Varstvo "ABCČ" kreativna delavnica/Kreativworkshop na odru/auf der Bühne  
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Pet/Fre 03.03.2017 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
Sob/Sam 04.03.2017 11.30-13.30 Prij. tekma/Freundschaftsspiel KOŠ WU16 : Jesenice    
Ned/Son 05.03.2017 13.00-14.30 "Leteći medvedići rekreacija/Rekreation    
10.teden/Woche (06.03.2017 - 12.03.2017)    
Pon/Mon 06.03.2017 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 07.03.2017 14.30-16.00 Koš-dekleta/WU16 trening/Training    
    17.30-19.00 Sele-stari rekreacija/Rekreation    
    19.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 08.03.2017 14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
    17.00-18.00 SAK POD13 trening/Training (5)    
    18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Čet/Don 09.03.2017 08.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung ob lepem vremenu: gibanje v gozdu/bei Schönwetter: Bewegung im Wald
13.00-16.00 Varstvo "ABCČ" kreativna delavnica/Kreativworkshop na odru/auf der Bühne  
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Pet/Fre 10.03.2017 09:00-10:45 Vrtec/KiGa "Sonce" telovadba/Turnen (1) (ASKÖ)    
14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation    
11.teden/Woche (13.03.2017 - 19.03.2017)    
Pon/Mon 13.03.2017 15.00-16.00 KRONA/malčki rekreacija/Rekreation    
19.00-20.30 KOŠ-člani/Herren trening/Training    
Tor/Die 14.03.2017 10.45-12.15 Montessori Harbach/Primaria Turnunterricht/telovadba    
19.00-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Sre/Mit 15.03.2017 8.45-10.45 Montessori Harbach/Sekundaria telovadba/Turnunterricht Odpovedali/abgesagt  
14.30-16.00 KOŠ-pod 14/U14 trening/Training    
18.30-21.30 Mladinski dom rekreacija, igre.../Rekreation, Spiele...    
Čet/Don 16.03.2017 08.00-12.00 Vrtec "Sonce" gibanje/Bewegung ob lepem vremenu: gibanje v gozdu/bei Schönwetter: Bewegung im Wald
13.00-16.00 Varstvo "ABCČ" kreativna delavnica/Kreativworkshop na odru/auf der Bühne  
17.30-19.00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training izredno/ausnahmsweise, da die St. Peter-Halle besetzt  
19.00 Mladinski dom Turnir v elektronskem pikadu/Dartturnier    
Pet/Fre 17.03.2017 14:30-16:00 Varstvo/Hort ABCČ gibanje/Bewegung    
17:30-19:00 KOŠ-ženske/Damen trening/Training    
19.30-21.30 HM "TDT" rekreacija/Rekreation